Malta Muzyka

prąd – uszy – kolana?

    Reklamy
  • Kategorie

  • Archiwum

NIN

Posted by maltamuzyka w dniu Czerwiec 17, 2009

NIN to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdemu obiło się o uszy, że nagrali teledysk w pomieszczeniu w którym zabito żonę Romana Polańskiego, lub że można ściągnąć ich muzykę za darmo z internetu (formą protestu wobec zbyt wysokich cen albumów na rynku muzycznym). Jednak nie oszukujmy się – każdy z nas mógłby wypuszczać darmowe longplay’e gdyby dostał 3 mln dolarów, tytułem odszkodowania za naruszanie warunków umowy.

Świat w plotkach wygląda zawsze tak samo. W liczbach zupełnie inaczej.

Jednak gdyby nie którzy z czytelników mieli wątpliwości, czy ich uszy były obijane – służę, krótkim komentarzem:

(NIN)

legenda industrialu; [ przepis na industrial: weź jedną kasetę starego punk rocka, przyśpieszą ją nieco tak by perkusja zaczęła „kotłować”/lub nieco zwolnij dodając basu/ – uwaga ! Uważaj by nie wpaść w Hard Core !!; Następnie dograj trochę keyboardów – nie musisz być mistrzem klawiatury, ma być electroclashowo i rytmicznie. Możesz dogrywać zarówno prostą melodię jak i dodatkowy rytm na syntetycznej perkusji Później zacznij sapać i krzyczeć (zawsze naprzemiennie). Gdy się zmęczysz, zwolnij obroty radia i przewin taśmę na odsłuchu. Wypal w mp3 przez około 5 minut i utwór gotowy]
charyzmatyczny frontman ze stanów (Trent Renzor), lubi czarny kolor i procesuje się ze światem. Głównie o to kto ma prawo do jego własności intelektualnej. Ma w głosie post punkową tradycję śpiewu na zaciśniętym gardle – co na pewno nie ucieszy wszystkich koneserów wokalistyki. Gra na wszystkim po trochu – trochę jak Bily Corgan. Sprawia wrażenie smutnego mężczyzny, w którym zaplątało się trochę nienawiści – możliwe, że przez narkotyki, jednak oficjalnie już ich nie przyjmuje. Ma żonę -nie czuje do niej nienawiści.

Tyle w skrócie. Zapraszam na świeży materiał, który pozwoli nam na przegląd formy chłopaków, bezpośrednio przed koncertem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: